ЦІНА СТАРИХ ДВЕРНИХ РУЧОК З БАКЕЛІТА

Ручка без отворів, довжиною більше 12 см до 250 гривень за одиницю
Ручка з отвором по всій довжині до 100 гривень за одиницю

 

Ми постійно купуємо старі дверні ручки з бакеліту, як великими партіями, так і у роздріб. У таблиці наведені орієнтовні ціни на бакелітові ручки. Чим більш виразніший хвилястий малюнок на ручці, тим дорожче ми зможемо її купити. З цієї статті ви дізнаєтеся чим саме спричинена така різниця у вартості, та дізнаєтеся як продати бакелітові ручки найвигідніше! 

дверні ручки бакеліт

ЯК ОЦІНИТИ ДВЕРНІ РУЧКИ З БАКЕЛІТУ?

Для того щоб оцінити і дорого продати дверні ручки СССР з бакеліту, достатньо відправити фото на наш Viber / Telegram / WhatsApp +380668107503 або заповнити форму для оцінки, натиснувши синю кнопку «оцінити». Якщо у вас немає можливості надіслати фото — зателефонуйте нам! Ми з радістю проконсультуємо з усіх питань, що стосуються продажу та оцінки старих ручок та запропонуємо кращу ціну!

 

ручки з бакеліту

НАВІЩО КУПУЮТЬ СТАРІ ДВЕРНІ РУЧКИ?

Як ви вже здогадалися, старі дверні ручки доволі часто робили з бакеліту, ну а якщо точніше - з каталіну. Матеріал досить схожий на бакеліт, але має свої відмінності. Про бакеліт ми докладно розповідали у іншій нашій статті.

Сьогодні каталін використовують для виробництва чоток, які є досить популярними в мусульманських країнах. Цікавий цей матеріал тим, що має малюнок, який досить добре імітує структуру натуральних матеріалів, зокрема бурштину. Більш того, згодом каталін окислюється і набуває більш насиченого відтінку на поверхні. Подібні властивості характерні бурштину та деяким натуральним каменям. Загалом каталін - матеріал цікавий, і працювати з ним набагато приємніше, ніж зі звичайним пластиком. Саме завдяки цьому і виник попит на старі дверні ручки.

Надалі ми будемо використовувати як формулювання «дверні ручки з бакеліту», так і «дверні ручки з каталіну», оскільки продавці доволі часто плутають ці поняття.

 

бакелітові ручки

ЯКІ ДВЕРНІ РУЧКИ СССР З БАКЕЛІТУ ДОРОЖЧІ?

Якщо пояснювати простою мовою - дорожчі ручки не мають отворів, мають хвилястий малюнок на торці та мають довжину від 12 сантиметрів.

Дешевші ручки з отвором посередині, довжиною до 12 сантиметрів і без насиченого хвилястого малюнка на торці.

Тепер давайте більш докладніше. Вище цінуються ті ручки, на торці яких більше дрібного хвилястого малюнка, того самого, що імітує структуру натуральних матеріалів. Чотки виготовлені з такого типу матеріалу, найбільш популярні у покупців. Відповідно і сировина дорожча. Як ви вже знаєте, згодом каталін і бакеліт окислюється та змінює свій відтінок, саме для цього необхідно зняти тонкий верхній шар на торці ручки, щоб показати вихідний колір та структуру матеріалу. Обробіть напильником або наждачним папером один з торців ручки, а краще обидва, адже часто буває так, що з одного боку ручка має хвилястий малюнок, а з іншого боку - ні.

Другий момент який суттєво впливає на ціну – отвір посередині ручки та її розмір.

Отвір у дверній ручці з бакеліту під сталеву жилу, значно більше ніж отвір, який необхідний для нанизування намистини на нитку. Тому з подібних ручок можна виточувати лише дрібні намистини, діаметр яких дорівнюватиме товщині стінки бакелітової ручки. Щодо розміру все досить просто - каталін як і бакеліт купується за вагою, ми можемо вказувати ціну за одиницю, а не за грам, оскільки стандартна вага бакелітової дверної ручки довжиною 12-13 см 59-63 грама. Якщо ж ручка менших розмірів, то й ваги цінного матеріалу в ній менша, відповідно вона дешевша.

 

ЯК ПРОДАТИ СТАРІ РУЧКИ З БАКЕЛІТУ?

1. Обробіть торці ручок напилком або наждачним папером.

2. Зробіть фото ручок з декількох ракурсів при яскравому освітленні. 

3. Надішліть фото для оцінки.

4. Не забудьте вказати в якому населеному пункті ви знаходитесь, на жаль зараз є тимчасові складнощі з купівлею товару на сході України, через затримки у роботі пошти. Але ми впевнені, що ЗСУ зможуть відбити усі напади ворога, і вже дуже скоро вся Україна буде святкувати перемогу над клятим російским окупантом!