Купуємо ордени СРСР в Україні

Дорого купуємо радянські нагороди. Проводимо безкоштовну оцінку за фото, яка дасть вам змогу зорієнтуватися в цінах на момент звернення, і продати військові нагороди максимально вигідно.

радянські нагороди

Як дізнатися вартість орденів СРСР?

Для того щоб дізнатися ціну нагород, достатньо надіслати фото товару на наш Viber / Telegram / WhatsApp +380668107503 або заповнити запит на оцінку, натиснувши синю кнопку «оцінити». Якщо у Вас немає можливості відправити фото — зателефонуйте нам! Ми з радістю проконсультуємо з усіх питань, що стосуються продажу та оцінки ордена, і запропонуємо найкращу ціну!

 

радянські нагороди

 

Ціна орденів СРСР

У нагородній системі Радянського Союзу, на кінець 80-х років, налічувалося 20 орденів і 55 медалей. Звичайно ж цінність кожного виду нагород відрізняється, з точки зору колекціонування. Якісь із радянських нагород масовіші та поширеніші, і відповідно менш рідкісні та цінні, наприклад, Орденом Трудового Червоного Прапора було нагороджено більше мільйона осіб. Деякі ж ордени мають позамежний попит у середовищі колекціонерів через свою неймовірну рідкість. Наприклад орденом адмірала Ушакова першого ступеня нагороджували всього 47 разів за весь час існування нагороди.

Крім кількості нагороджень, на ціну ордена СРСР впливає період нагородження, важливий як порядковий номер нагороди (ранні нагородження дорожчі), так і її різновид. З плином часу зовнішній вигляд багатьох орденів зазнавав змін, як через зміни в порядку носіння нагород (поява або зникнення колодок), так і через внесення змін у технологічний процес виготовлення орденів. Відповідно, практично кожен вид радянських нагород має більш і менш цінні різновиди. Нижче ми перерахуємо орієнтовні ціни радянських орденів. Оскільки ціна кожного типу ордена варіюється, ціни будуть вказані у форматі "виделки", де нижній поріг - ціна за пізні нагородження, у хорошому стані.

Скільки коштують ордени СРСР?

Орден Леніна: 60 000 - 300 000 грн

 

Орден Леніна


Герой Радянського Союзу від 80 000 грн

медаль Герой Радянського Союзу


Герой Соціалістичної Праці 35 000 - 100 000 грн

медаль Герой Соціалістичної Праці


Орден Суворова 3 ступеня: від 100 000 грн

Орден Суворова 3 ступеня


Орден Кутузова 3 ступеня: від 90 000 грн

Орден Кутузова 3 ступеня


Орден Олександра Невського: 50 000 - 180 000 грн

Орден Олександра Невського


Орден Червоної Зірки 3 500 - 40 000 грн.

Орден Червоної Зірки


Орден Червоного Прапора 8 000 - 80 000 грн.

Орден Червоного Прапора


Орден Слави 1 ступеня: від 200 000 грн.
Орден Слави 2 ступеня: від 15 000 грн.
Орден Слави 3 ступеня: від 3 500 грн.

Орден Слави


Орден Вітчизняної Війни 1 ступеня: від 25 000 грн.
Орден Вітчизняної Війни 2 ступеня: 5 000 - 30 000 грн.

Орден Вітчизняної Війни


Орден Трудового Червоного Прапора: від 1 000 грн.

Орден Трудового Червоного Прапора


Орден "Знак Пошани": 1 000 - 40 000 грн.

Орден "Знак Пошани"

 

Орден "За службу Батьківщині у ЗС СРСР": 7 000 - 15 000 грн.

Орден "За службу Батьківщині у ЗС СРСР"


Орден Жовтневої революції: 5 000 - 15 000 грн.

Орден Жовтневої революції


Орден Дружби Народів: 8 000 - 25 000 грн.

Орден Дружби Народів

 

Яка інформація необхідна для оцінки ордена?

1. Фотографії ордена (Реверс, аверс) крупним планом без фіксуючої гайки - закрутки, при денному освітленні. Оптимальний варіант робити фото біля вікна, просто в руці або на підвіконні.

2. Фото орденської книжки, якщо вона є. Ім'я кавалера потрібне нам, щоб установити, за який конкретно бойовий або трудовий подвиг було видано нагороду. Не рідко це істотно впливає на ціну ордена, або комплекту нагород СРСР.

 

Орден срср

 

Оцініть ордени просто зараз! 

Ми з радістю допоможемо вам у визначенні вартості нагород. Оцінка орденів СРСР безкоштовна і ні до чого вас не зобов'язує. Ми чудово розуміємо, що не завжди є необхідність у миттєвому продажі сімейних цінностей, однак необхідне розуміння, на яку суму можна розраховувати, якщо нагороди все-таки доведеться продавати. Щодо термінів оцінки нагород - оцінка товару може займати як декілька хвилин, так і декілька годин, у залежності від кількості запитів на оцінку, що надійшли до нас у день вашого звернення. Отримати інформацію про вартість вашого товару в більш стислі терміни можливо, звернувшись до нашого оператора у чаті на сайті. 

 

Ми запропонуємо найкращі ціни та умови продажу в Україні!