Купуємо антикваріат в Україні

Для того щоб оцінити і продати антикваріат, достатньо відправити фото товару на наш Viber / Telegram / WhatsApp +380668107503 або зробити запит на оцінку, натиснувши синю кнопку «оцінити». Якщо у Вас немає можливості відправити фото — зателефонуйте нам! Ми з радістю проконсультуємо з усіх питань, що стосуються продажу і оцінки антикваріату, та запропонуємо кращу ціну на наступні товари:

 

дорогі намиста

Що вважається антикваріатом в Україні?

Почувши слово «антикваріат», звичайна людина малює у своій уяві громізкі меблі 18 сторічча, величезні годинники з боєм, самовари і старовинні картини у важких деревʼяних рамах. Однак все далеко не так. Офіційно антикваріатом вже можна вважити багато речей створенних в кінці шестидесятих років, так як їх вік досяг напіввікової відмітки. Але цінними можуть бути не лише предмети які мають офіційний статус антикваріату, за віком. Багато предметів коллекціонування, які були виготовлені в 70-х і 80-х роках минулого сторічча, цілком можуть коштувати більше ніж звичний для сприйняття більшості людей "антикваріат" вік якого понад 100 років.

 

антикваріат

Тобто картриджі від денді зараз коштують більше за старовинні ікони?

Не зовсім, хоча ми і вважаємо що це лише питання часу. Дивлячись на масштаби розвитку геймінг індустрії, стає зрозумілим що скоро зʼявиться попит і на раритети у цьому напрямку. Головна думка яку ми намагаємося донести - не обовʼязково бути нащадком старовинного дворянського роду, аби мати у своєму розпорядженні цікаві для коллекціонерів предмети старовини. Ринок стрімко змінюється, і раптово затребуваними стають речі, які часом хочеться просто відвезти на звалище. Пропонуємо пройти доволі простий тест на сприйняття матеріальної вартості речей, виходячи з їх зовнішнього вигляду. Перегляньте ілюстрації з різними предметами, та спробуйте інтуїтивно визначити найдорожчій та найдешевший серед них. У кінці цієї сторінки ми надамо вірну відповідь. 

 

А.

B.

C.

D.

 

Пропоную взяти невеликий тайм-аут щоб визначитися з вибором, а поки що перейдемо до наступного питання:

Чому онлайн оцінка заощаджує час?

Якщо ви вирішили продати будь-який антикваріат, перше питання на яке треба буде знайти відповідь - скільки він коштує? На думку приходять відразу декілька варіантів вирішення цієї проблеми. Перший варіант - можна зайти на будь-яку онлайн барахолку, накшталт OLX, та подивитися за скільки намагаються продати схожий товар там. Ключові слова «намагаються» та «схожий». Часто цінність предмета зростає в рази через наявність дрібних нюансів, які зможе підказати фахівець, і на які навряд чи зверне увагу пересічна людина. Таким чином, можна як необґрунтовано завищити ціну, тим самим затягнути продаж на невизначений термін, так і продати рідкість за ціною рядового предмета. Другий варіант - дізнатися вартість антикваріату зібравши контакти скупників старовини у вашому місті. Якщо предмет невеликих розмірів, привезти його до антикварної лавки. Або у випадку з габаритним антикваріатом - викликати оцінювача додому. Обидва варіанти насправді непогані, але в першому випадку можна витратити час на поїздки по місту (раптом запропонована вами річ нікого не зацікавить). А у другому випадку можна стикнутися з маніпуляціями накшталт: "продайте мені тут і зараз, бо я вже до вас приїхав, і другий раз їхати не буду". Помітно заощадити час допоможе наша онлайн оцінка антикваріату. Для якої достатньо відправити фото вашого товару, будь-яким зручним для вас способом.

Чи впливає ваше місцерозташування на ціну?

Існує думка, що продати антикваріат за ринковою вартістю можуть лише жителі мегаполісів. У той час як населення менших міст змушене задовольнятися пропозиціями місцевих антикварів, і часто не дуже щедрими. Можливо, так і було ще 5-6 років тому. Але сьогодні, у зв'язку з розвитком інформаційних технологій, та появою величезної кількості служб доставки, ситуація докорінно змінилася. Рівень конкуренції на ринку антикваріату у вашому місті перестав мати значення. Однаково дорого антикваріат можуть продати як мешканці невеликого села, так мешканці Києва, Львова чи Одеси.

Умови доставки

Якщо наша пропозиція вас влаштовує, але ви знаходитесь у місті, в якому немає наших представників, ми зможемо провести угоду через накладений (наложений) платіж від Нової Пошти. Ми завжди сплачуємо  доставку посилок. Суть цього типу оплати в наступному: ми не зможемо забрати посилку з відділення пошти, поки не заплатимо суму вказану відправником, тобто вами. Наприклад, ви продаєте нам товар вартістю 2000 гривень. Під час відправлення, на новій пошті ви кажете оператору, що посилка відправляється з накладеним (наложеним) платежем 2000 гривень, і ця інформація вноситься до товарно-транспортної накладної. При отриманні нам дають 5 хвилин на огляд посилки в присутності співробітника нової пошти (щоб ми змогли переконатися що отримуємо той товар, який бачили на фото), після чого оплачуємо суму грошей вказану вами і тільки потім нам віддають посилку на руки. Грошовий переказ ви отримуєте на будь-якому відділенні нової пошти наступного, а іноді й того ж дня. Таким чином, Нова Пошта гарантує, що ви отримаєте гроші, а ми товар, і повністю виключає можливість обману з обох сторін.

 

умови доставки

Конфіденційність угоди

Ми не розголошуємо даних власника та комерційну інформацію про угоду. Також виключається доступ третіх осіб до листування між оцінювачем та господарем предмета, відправленого на оцінку.

 

Як знайти коллекціонера антикваріату?

Знайти справжнього колекціонера завдання не просте. Клієнтська база скупників антикваріату зазвичай заповнена контактами таких самих скупників. Серйозний колекціонер звик поповнювати свою колекцію в перевірених місцях, у людей мають гарну репутацію. Як правило, відносини між колекціонером певного виду антикваріату та дилером вибудовуються роками та десятками угод. Власне, знайшовши заповітного покупця - колекціонера, ви можете виявити, що він купить ваш товар тільки через посередника, якому довіряє. Це нормальна практика, бо якість підробок антикваріту доволі висока, і в будь-якого коллекціонера є бажання платити грощі лише за той товар, оригінальність якого гарантує фаховий дилер з гарною репутацією. Якщо ця ситуація здається вам дивною, давайте спроекцюємо її на звичайний побутовий товар. Уявімо що ви захотіли придбати дорогий телевізор, і у вас є два варіанти де його купити: перший варіант - у магазині, який надає гарантіі якості, у якому багато ваших знайомих вже зробили покупки і були задоволені, чи другий варіант - купити той самий телевізор з рук на вулиці, у людини, яку яку бачиш перший і останній раз у житті. Вибір очевидний і з антикваріатом та сама історія.

 

 

 

Ну що, здається про все важливе розповіли...

...хоча таке відчудтя, наче щось забули... 

 

 

Ну звичайно! Як там наш тест? Давайте дивитися хто як впорався! А почнемо ми з кінця, тобто з найдешевшого предмету у нашому списку. Можете уявити не дуже голосний барабанний дріб, (але це не обовʼязково). І відкриває наш рейтинг варіант

 

B.

 

Легендарна швейна машинка Зінгер. Якщо пару років тому ви віднесли таку на смітник - не переймайтеся, це було доволі зважене рішення. Цінною частиною там може бути лише станина, яку інколи використовують у декорі приміщень, сама швейна машинка мало кого цікавить, її вартість близько 200 - 300 гривень. Звичайно всі легенди про червону ртуть у голках і мільйони від засновника компанії Зінгер, за екземпляри з певними номерами - просто міф, народженний у девʼяностих. У ті часи через брак джерел з достовірною інформацією, багато вигаданих історій доволі суттєво впливали на переконання та думки суспільства. Наступним у нашому списку є варіант

 

D.

 

"Чудовий" кишеньковий годинник "молнія", вартість якого інколи сягає 600 гривень, але частіше мова йде про 150-300 гривень за екземпляр, яким встигли покористуватися. Цей годинник вироблявся на челябінському часовому заводі, що вже само по собі доволі багато каже про його естетичні преваги. В нашому рейтингу він посідає передостаннє місце. По великому рахунку, це і є той самий "ширпотрєб", який з таким завзяттям вироблявся за часів радянського союзу. Просто у цьому випадку він трохи стилізований "під стровину". Ну що, бачимо намітилася деяка інтрига. То переможець лялька чи самовар? Чи щось інше? Не будемо тримати вас дуже довго у напрузі, наступним буде варіант

 

А.

 

Проілюстрований самовар коштує менше 1000 гривень, рідкісного і цікавого в ньому, по великому рахунку, немає нічого. Якщо б зовнішній стан був трохи гірший, продати б його було проблематично і за 500 гривень. Самовари такої форми зустрічаються дуже часто, і для коллекціонера немає ніякої проблеми знайти подібний екземпляр у продажі у будь-який час. Чого не скажеш про радянських ляльок з пресс-папьє, які у гарному стані зустрічаються доволі рідко. Якщо в нашому опитуванні ви вибрали варіант С - поздоровляю, ви зробили правильний вибір! За ляльку яку ви бачите на фото ми готові запропонувати до 10000 гривень. Не зважаючи на те, що вона не виглядає як "типовий антикваріат" ії вартість значно перевищує сумарну ціну трьох інших предметів. Інколи цінними можуть виявитися не дуже звичні речі, саме тому дуже зручно звернутися за консультаціями до фахівців онлайн. 

 

Тепер, здається точно все...

...хоча ні, на фото був ще один предмет, який значно дорожчий за ляльку, самовар, та годинник разом узяті. Там була - металева гривня. 

Це металева гривня 1992 року, яка вважається однією з найцінніших обігових монет України. В 1992 році ці монети були відчеканені обмеженою кількістю, і досі знаходяться в користуванні простих українців. Не виключено, що одна з них зараз лежить у вас у гаманці. Вартість цих монет у довоєнний час сягала 40000 гривень за одну монету. Особливості монети - гладкий гурт (ребро монети без написів та насічок), та рік випуску (1992). Ось тепер наша вікторина вже точно закінчена 😊 

 

Сподіваємося що ця стаття була цікавою та корисною для вас. Якщо ж ви бажаєте оцінити чи продати антикваріат - ми до ваших послуг!